Blokady tarcz hamulcowych

Dzięki swoim kompaktowym i małym rozmiarom możesz je przechowywać w sakwie lub bagażniku. Przy wyborze należy kierować się w pierwszej kolejności jakością wykonania, solidna budowa uniemożliwi potencjalnemu złodziejowi uszkodzenie zabezpieczenia. Jednym z najbardziej zaawansowanych zabezpieczeń są blokady tarcz hamulcowych, będące połączeniem blokady tarczy z alarmem. Takie rozwiązanie proponuje firma ABUS oraz AUVRAY i znajdziesz je w naszej ofercie.

Pozostawiając motocykle na ulicy, trzeba zachować szczególną ostrożność. Najlepiej w takiej sytuacji mieć ze sobą odpowiednie zabezpieczenie antykradzieżowe. Za jedne z najskuteczniejszych uważa się dzisiaj blokady tarcz hamulcowych.

Dobra blokada na tarczę to taka która ma wytrzymałą konstrukcję– od tego zależy wytrzymałość blokady np. na ataki młotkiem, przecinakiem czy innymi narzędziami. Dobre blokady motocyklowe są wykonane ze specjalnie hartowanej stali, która chroni jej całość. Blokadę montujemy na tarczy z luzem, co utrudnia złodziejowi stabilizację blokady i co za tym idzie? Jej zniszczenie. Obudowa blokady powinna chronić jej zamek. Blokada motocyklowa powinna mieć wytrzymały system zamka, który oprze się silnym uderzeniom. Proponujemy również te blokady na tarcze, które wyposażone są w alarm. Nie ułatwi to złodziejowi kradzieży, gdyż dźwięki w blokadach z alarmem najczęściej mają ok. 100db. Taki dźwięk szybko powinien zostać usłyszany przez nas, czy inne osoby, które mamy nadzieję udaremnią kradzież naszego motocykla.

Do każdego zakupy warto wyposażyć się w żółtą „Przypominajkę” i uchwyt – blokady tarcz hamulcowych powinna być wyposażona w kolorową spiralę zawieszaną na kierownicy i uchwyt lub pokrowiec do wygodnego transportu.

Dobra blokada powinna na opakowaniu informować o stopniu zabezpieczenia na skali. Na przykład klasa S.R.A.

Produktów na stronę
Sortowanie