Slidery

Slidery motocyklowe na kolana. Ślizgacze kolan i ślizgacze łokci. To kategoria, w które znajdziesz takie produkty. Uszkodzenia kolan mogą stać się powodem mocnego uszczerbku na zdrowiu. Łokcie i kolana są również najbardziej narażonymi na urazy miejscami podczas jazdy na motocyklu. Warto więc zadbać o nie za każdym razem, kiedy wskakujesz na motocykl. W skład tej kategorii wchodzą slidery kolan, łokci. To skuteczna ochrona w przypadku upadków czy to na pit-bik’u czy na dużym motocyklu. Mogą skutecznie zabezpieczyć ciało zarówno przed lekkimi otarciami, jak i groźnymi dla życia urazami, podczas jazdy na drodze czy na torze. Ochraniacze tego typu projektowane są w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i naturalną swobodę ruchów. Dzięki temu nie przeszkadzają Ci podczas jazdy, a właśnie pomagają podczas schodzenia na magiczne “kolano”

Slidery motocyklowe na kolana. Ślizgacze kolan i ślizgacze łokci. To kategoria, w które znajdziesz takie produkty. Uszkodzenia kolan mogą stać się powodem mocnego uszczerbku na zdrowiu. Łokcie i kolana są również najbardziej narażonymi na urazy miejscami podczas jazdy na motocyklu. Warto więc zadbać o nie za każdym razem, kiedy wskakujesz na motocykl. W skład tej kategorii wchodzą slidery kolan, łokci i ramion. To skuteczna ochrona w przypadku upadków czy to na pit-bik’u czy na dużym motocyklu. Mogą skutecznie zabezpieczyć ciało zarówno przed lekkimi otarciami, jak i groźnymi dla życia urazami, podczas jazdy na drodze czy na torze. Ochraniacze tego typu projektowane są w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i naturalną swobodę ruchów. Dzięki temu nie przeszkadzają Ci podczas jazdy, a właśnie pomagają podczas schodzenia na magiczne “kolano”

Slidery kolan (ślizgacze kolan) są niezbędne zwłaszcza podczas wchodzenia w ostre zakręty. Slidery kolan są wykonane z tworzyw, które są odporne na tarcie, jednocześnie pozwalając na swobodę sunięcia takiego ochraniacza po asfalcie. z ich na sobie, więc chętniej ubierasz je na każdą wyprawę.

W ofercie sklepu czteryslidery znajdziesz oryginalne slidery na kolana, które spełniają odpowiednie normy i certyfikaty. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, że kupiony produkt jest bezpieczny i trwały. Slidery TWINS łączą w sobie ochronę, niespotykaną wydajność, komfort i design czyli wszystko to co najważniejsze na torze wyścigowym.

Unikalne zastosowanie wysokogatunkowego polimeru niezwykle odpornego na ścieranie wprowadza nowy standard wśród dotychczas znanych sliderów. Zaprojektowany z myślą o minimalizacji tarcia jest niezastąpionym elementem wyposażenia. Idealne dopasowanie i możliwość personalizacji dopełniają całości stając się nieodzownym detalem do jazdy zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów wyścigów motocyklowych. Wykonane są z wysokogatunkowego polimeru odpornego mechanicznie i certyfikowanych komponentów (certyfikaty RoSH, REACH). Produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce. Motoslidery to druga polska firma, która produkuje dla Was slidery drewniane lub slidery z tworzywa. Jakość wykonanych produktów powoduje, że chętnie używacie tych sliderów na halach i placach. Wyjazd na tor i slidery motocyklowe to połączenie nie do rozdzielenia. Kiedy chcecie rozpocząć swoją przygodę ze ściaganiem motoslidery, slidery na łokcie i slidery na kolana to MUST HAVE.

Produktów na stronę
Sortowanie