Torby | Rollbagi

Szybka przejażdżka na motocyklu z punktu A do B. Przejazd do pracy czy szkoły? Nie masz gdzie zabrać potrzebnych Ci rzeczy? Mamy rozwiązanie!

Tankbagi, torby biodrowe, sakwy tekstylne. Te rozwiązania bagażowe występują w wielu opcjach. Tanbagi mocowane na magnesy, na paski czy do bagster’a. Małe, duże, wodoodporne, z mapnikiem na górze? Wiele opcji, duży wybór. Solidne systemy mocowania, duża ilość kieszonek i przegród. Sakwy tekstylne mocowane do motocykli bez stelaży, emaliowane od środka lub posiadające wodoodporne pokrowce. Dysponujemy szerokim wyborem toreb podróżnych od GIVI, KAPPA, OXFORD, SW-MOTECH, HEPCO & BECKER czy QBAG.

Rollbagi to torba w kształcie rolki, walca. Ten kształt pozwala łatwo i umocować ją do na naszym motocyklu. Na siedzeniu pasażera, na bagażniku lub stelażu czy nawet na powierzchni kufrów lub sakw. Wykonywane są z  bardzo wytrzymałych materiałów, przeważnie emaliowanych. Nie ma strachu przed zamoknięciem bagażu, który znajduje się w środku. Chronią przed deszczem i kurzem. Są wygodne do przewożenia i mega pakowane. Występują w wielu różnych rozmiarach pojemności.
Tailbag motocyklowy to torba na zadupek inaczej na ogon w potocuklu. Pozwala spakować na motocykl niewielki bagaż.. Często te torby motocyklowe mają kształt, który idealnie komponuje się się z linią tylnej części motocykla. Nie utrudniają jazdy. Z drugiej strony czyli na baku mamy: Tankbagi motocyklowe czyli torby na bagaż przystosowane aby zamontować je na zbiornik paliwa motocykla. Ich montaż może opierać się o trzy opcje. 1. to dolna część tankbaga posiada w swoim wnętrzu magnesy, które trzymają torbę motocyklową na naszym baku (musi być on metalowy). 2. to paski montażowe. 3. to tankring, czyli specjalny uchwyt przykręcany do wlewu paliwa.

W ofercie posiadamy też różnej maści plecaki motocyklowe, np marki OGGIO marka ta jest producentem wysokiej jakości: plecaków, toreb podróżnych, toreb na laptopy, pokrowców oraz wielu innych akcesoriów. Ogio International wyspecjalizowała się w produkcji szerokiego asortymentu toreb i plecaków.

Produktów na stronę
Sortowanie