Tankpady Stompgripy

Tankpady produkowane są z miękkiego polireutanu PU (pianka). Tankpad zabezpiecza lakier zbiornika przed rysowaniem kolanami. Miłośnikom sportowej jazdy z dociśniętymi kolanami do zbiornika tankpady zapewniają większą kontrolę nad motocyklem.

Tank pady montowane są na taśmę samoprzylepną, która jest naniesiona od spodu.

Jak niewielka zmiana może wywołać duży efekt wizualny i sprawić, że motocykl będzie wyróżniał się na drodze? Jednym ze sposobów jest montaż tankpadów. Są to elementy montowane na zbiorniku paliwa. Tankpady i stompgripy to nakładki na zbiornik paliwa zaprojektowane są idealnie pod konkretne modele motocykli lub do własnego wycięcia.. Tankpady to nie tylko możliwość uatrakcyjnienia motocykla, ale również zabezpieczenie zbiornika paliwa przed uszkodzeniami. To bak ma najczęściej bezpośredni kontakt z elementami metalowymi, co sprawia, że jest narażony na zarysowania, a nawet ubytki w lakierze. Tank Pad minimalizuje ryzyko zarysowania zamkami czy innymi ozdobami obecnymi przy spodniach czy kurtce. Ponadto chroni powierzchnię zbiornika przed skutkami działania warunków atmosferycznych. Tank pady to osłony zbiornika które zapobiegają uszkodzeniom, takim jak  zarysowania i odpryski lakieru na zbiorniku motocykla. Najczęściej zdarzają się one na skutek ocierania się klamry paska lub zamka błyskawicznego. Dlatego warto zainwestować w tanka pada do swojego motocykla, bo dzięki niemu zbiornik zawsze będzie wyglądał dobrze. Tank pady występują w wielu wzorach i kolorach. Każdy użytkownik motocykla na pewno znajdzie coś dla siebie. Tank pad zdobi i chroni jednocześnie motocykl i motocyklistę, więc czego chcieć więcej?  Sklep motocyklowy czteryslidery ma w swojej ofercie tankpady i stompgripy takich marek jak KEITI czy MOTOGRAFIX. Naklejki ochronne na motocykl tych marek to idealne rozwiązanie na jego ochronę.

Jeśli dopiero zaczynasz jeździć i popełniasz ten sam błąd, który popełniło już wielu motocyklistów, ignorując chwyty na zbiorniku lub myśląc, że są one przeznaczone tylko dla agresywnych jeźdźców, mam nadzieję,  te produkty i ten opis rzuci trochę światła i pokaże, że są one niezbędne do poczucia więzi z motocyklem. bez względu na Twój styl jazdy, pozycję siedzącą lub poziom doświadczenia.

Martwisz się o instalację? Nie musisz. W internecie znajduje się wiele filmów demonstrujących cały proces od przygotowania do aplikacji. Jeśli wiesz, jak nakleić naklejkę, z łatwością poradzisz sobie z tą instalacją, a po wykonaniu tej czynności ty i twoja przejażdżka będziecie o wiele szczęśliwszą parą.

Zestawy tankpadów bocznych jako całe płachty materiału, które możecie docinać według własnych potrzeb.

Tankpady produkowane są z miękkiego polireutanu PU (pianka). Tankpad zabezpiecza lakier zbiornika przed rysowaniem kolanami. Miłośnikom sportowej jazdy z dociśniętymi kolanami do zbiornika tankpady zapewniają większą kontrolę nad motocyklem.

Produktów na stronę
Sortowanie