Elektronika

Najlepsze nawigacje motocyklowe na rynku. Sprawdź produkty i ruszaj w trasę na motocyklu. Inteligentna elektronika motocyklowa. Informacje o fotoradarach, Obsługa telefonem czy planowanie tras. Nawigacje motocyklowe w tym katalogu mają to wszystko i jeszcze więcej!

Wielu kierowców motocyklowych decyduje się na wykorzystywanie nowoczesnych nawigacji motocyklowych podczas planowania dłuższych tras. Takie urządzenie jest bezsprzecznie funkcjonalnie i pomocne podczas podróży motocyklem. GPS używany podczas jazdy na motocyklu. jest zatem niezmiernie przydatnym narzędziem, w które powinien się wyposażyć motocyklista lubiący dłuższe trasy.

Dlaczego nawigacja motocyklowa, czy nawigacja samochodowa wystarczy? Samochodowa nawigacja nie jest przygotowana w produkcji na warunki atmosferyczne jakie szkodzą jej podczas jazdy na motocyklu. Deszcz, wiatr, drgania, uderzenia piachem to najczęstsze warunki jakie nawigacja musi przeżyć jadąc z nami na jednośladzie. Samochodowe nawigacje mają ten minus, że producent nie przygotował ich na to. Nawigacje motocyklowe są wytrzymalsze, są odporne na deszcz, wiatr i uderzenia. Nie przestają działać kiedy otrzymują drgania od motocykla. Mają możliwość planowania tras i pokazywania tych, które są bardziej atrakcyjne podczas takiej jazdy.

 

Produktów na stronę
Sortowanie