Oleje półsyntetyczne

Oleje półsyntetyczne stanowią pośrednie rozwiązanie, umożliwiają efektywną eksploatację motocykla, bez nadmiernie wysokich kosztów. Posiadają znacznie lepsze parametry smarujące niż oleje mineralne.

Wybierając olej motocyklowy, należy pamiętać, że od tej decyzji zależy efektywność silnika oraz jego zużycie w trakcie kolejnych lat eksploatacji. Dlatego przy wyborze należy wziąć pod uwagę wszelkie czynniki. 

Jeżeli kupujemy używany motocykl o średnim przebiegu i nie chcemy inwestować w olej syntetyczny, warto pokusić się o półsyntetyk dobrej marki, takiej jak MOTUL, CATROL PENRITE czy VALVOLINE. Posiadają one bardzo dobre parametry smarujące niż olej mineralny, a jego zakup nie wiąże się z dużą inwestycją. Należy tylko zwrócić uwagę na to, jakie parametry oleju są odpowiednie do naszego motocykla. Te informacje w książce serwisowej naszego motocykla, albo dowiemy się o nich od mechanika, który poprzednio wymieniał nam olej motocyklowy. Pamiętajmy, żeby kupować oleje ze sprawdzonych miejsc. Na rynku podrabiane są najbardziej popularne oleje motocyklowe. Warto więc zwrócić uwagę na ich cenę, jeśli nie jest to chwilowa promocja znanego nam sklepu motocyklowego. Uważajcie na takie oleje, zaoszczędzone kilka złotych na oleju motocyklowym, może nas kosztować o wiele więcej.

Wybierając olej do motocykla, musimy pamiętać, że od naszej decyzji będzie zależeć efektywność silnika oraz jego zużycie na przestrzeni lat. Biorąc pod uwagę szereg różnorodnych czynników, wybierzmy odpowiedni produkt.

Jesteśmy w trakcie uzupełniania asortymentu na sklepie internetowym. Jeśli nie znaleziono poszukiwanego produktu, skontaktuj się z nami: 664 244 994 lub zapytaj@czteryslidery.pl, a na pewno znajdziemy go dla Ciebie