Interkomy motocyklowe

Jak porozumiewają się pomiędzy sobą motocykliści? Interkomy to idealny dodatek, który pozwoli na prowadzenie rozmów, słuchanie muzyki czy rozmowę przez telefon podczas jazdy. Bądź w kontakcie z innymi motocyklistami lub pasażerem.

Interkom to urządzenie, które działa bezprzewodowo. W ofercie znajdują się interkomy marek takich jak SCALA CARDO, SENA czy MIDLAND . W zależności od modelu pozwalają na rozmowę od jednego do nawet 15 użytkowników w trybie konferencji (SCALA). Interkomy posiadają funkcję podłączenia telefonu komórkowego i odbierania połączeń przychodzących, jadąc na motocyklu, w wielu przypadkach wybieranie jest głosowe. Możemy podłączyć dodatkowe urządzenia zewnętrzne takie, odtwarzacz MP3 czy GPS. Niektóre zestawy intercom mają wbudowaną funkcje radia FM. Są wodoodporne oraz pyłoodporne, często też są specjalnie zabezpieczane prze uderzeniami po to, by urządzenie nie zawiodło nas w żadnych warunkach podczas podróży.

Interkomy motocyklowe to urządzenia ułatwiające komunikację między osobami podróżującymi jednośladem. W przypadku wyboru odpowiedniego modelu warto sprawdzić dodatkowe funkcje, które pozwolą na rozszerzenie funkcjonalności sprzętu. Polecane modele mają możliwość jednoczesnego połączenia od 6 motocyklistów. Sprzęt można sparować z dwoma telefonami, odtwarzaczem lub nawigacją. Modele interkomów motocyklowych są wodoodporne, dzięki czemu można go używać nawet w czasie deszczu. Interkom motocyklowy ma wbudowany system automatycznej redukcji szumów w czasie jazdy.

Dla przykładu uniwersalny interkom motocyklowy Midland BTX2 PRO S Single ma duży zasięg wynoszący 1200 metrów. Model ma wydajną baterię, która umożliwia prowadzenie rozmów do 23 godzin. Czas ładowania baterii wynosi zaledwie 2 godziny, dzięki czemu sprzęt jest szybko gotowy do dalszej drogi. Osoby, które zdecydowały się na zakup interkomu motocyklowego Midland BTX2 PRO S Single zwracają uwagę, że sprzęt nie ma pilota zdalnego sterowania ułatwiającego obsługę. Wysokiej jakości interkom motocyklowy został przystosowany do obsługi 8 sparowanych interkomów jednocześnie. Model ma wbudowany system pozwalający na sterowanie głosem oraz możliwość głosowego wybierania numeru. Sprzęt korzysta z łączności Bluetooth V4.2 + A2DP.

Produktów na stronę
Sortowanie