Kaski integralne | zamknięte

Kaski zamknięte integralne

Jest pełna gama kasków zamkniętych. Ogólnie możemy je podzielić na dwie kategorie, które będą charakteryzowały się konkretnymi cechami. Pierwsza to kaski sportowe. Przeznaczone są dla osób jeżdżących po torach motocyklowych, szczególnie na motocyklach sportowych.

Charakteryzują się brakiem blendy przeciwsłonecznej (w zestawach często dodawane są ciemne szyby), mniejszym wytłumieniem hałasu, są tworzone z materiałów takich jak carbon, kevlar, włókno szklane, i ich mieszanki. Ważne w tych kaskach jest zapięcie DD (podwójny pierścień D) uważane jest za najbezpieczniejsze z zapięć. Przy jeździe torowej warto zaopatrzyć się w kask o tym profilu, gdyż będzie on spełniał wszystkie nasze wymagania. Nie można też zapomnieć o jeździe szosowej/ turystycznej. Na różnego rodzaju motocyklach: szosowych, szosowo-turystycznych, naked, maxi-skuterach. Motocykliści wybierający tego rodzaju przygody oczekują od kasku, poza bezpieczeństwem, komfortu. Co w takim razie będzie posiadał komfortowy turystyczny kask motocyklowy? Wygodną wyściółkę, blendę przeciwsłoneczną, wydajną wentylację czy wygodne zapięcie. Producenci używają szerokiej gamy materiałów dlatego też w tym profilu kasków jest ogromny rozstrzał cenowy. Nie wiesz jaki kask pasuje do twojego motocykla? Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci dokonać wyboru.
Pierwszy kask motocyklowy to dla motocyklisty zaczynającego swoją przygodę z jazdą na dwóch kółkach to wyjątkowy zakup. Stanowi pierwszy i jeden z najważniejszych zakupów motocyklowych, które otwierają drogę do świata motocykli. Kaski motocyklowe są bardzo różne i dlatego do zakupu należy podchodzić, mając postawione cele. Trzeba określić swoje oczekiwania. To jeden z najważniejszych warunków aby być zadowolonym z zakup. Nie wiesz jaki kask jest najlepszy dla Ciebie? nie bój się o nic, pomożemy Ci w wyborze.

Produktów na stronę
Sortowanie