Kombinezony motocyklowe

Skórzany kombinezon motocyklowy uważany jest za najbardziej bezpieczny ubiór motocyklowy dostępny na rynku. Jego konstrukcja została dopasowana do pozycji jaką motocyklista przyjmuje na motocyklu sportowym, dlatego to najczęstszy wybór motocyklistów jeżdżących po torze i uprawiających jazdę wyczynową.

Kombinezon dwuczęściowy to doskonały wybór dla motocyklistów poruszających się jednośladem codziennie i w celach turystycznych. Jest bowiem szalenie praktyczny.Na postoju zdjęcie skórzanej kurtki, żeby przebrać się czy schłodzić nie stanowi problemu. Kombinezon dwuczęściowy można łączyć zestawiając kurtkę i spodnie w różnych rozmiarach. Idealne rozwiązanie dla osób o niestandardowych wymiarach ciała. Oba elementy można nosić oddzielnie a łączymy je za pomocą specjalnego zamka. Kombinezony w zależności od modelu wyposażone są w slidery i aerodynamiczny garb oraz ochraniacze w newralgicznych miejscach. Systemy wentylacyjne zaprojektowano w formie paneli tekstylnych lub wykonanych ze skóry. Producenci nie zapomnieli o żeńskiej części wielbicieli sportów motocyklowych. Oferują kombinezony damskie, które dopasowane są do kobiecej sylwetki, również pod względem kolorystyki i wzornictwa. W ofercie posiadamy produkty takich marek jak: BUSE, IXS, OZONE, FURYGAN oraz IXON.

Jesteśmy w trakcie uzupełniania asortymentu na sklepie internetowym. Jeśli nie znaleziono poszukiwanego produktu, skontaktuj się z nami: 664 244 994 lub zapytaj@czteryslidery.pl, a na pewno znajdziemy go dla Ciebie