Rękawice cross| enduro

Rękawice cross/enduro łatwo rozpoznać w zestawieniu z modelami przeznaczonymi dla innych stylów jazdy. Przede wszystkim nie mają mankietów, posiadają ochraniacze śródręczy, gumowe panele, są lekkie i powinny ściśle przylegać do dłoni.

Wszystko po to, aby zapewnić motocykliście swobodę ruchu i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dla zachowania lepszej kontroli manetek, rękawice posiadają antypoślizgowe silikonowe wstawki. Projektanci rękawic pamiętali o prawidłowej wentylacji stosując perforacje i systemy wentylacyjne skutecznie odprowadzające wilgoć. Szczególnie na torze spocona dłoń potrafi wpłynąć na skuteczność jazdy osłabiając czucie. Rękawice enduro/cross produkowane są ze skóry i materiałów tekstylnych. W naszym sklepie znajdziesz ofertę skierowaną do kobiet i mężczyzn. Rękawice cross/ enduro damskie i męskie dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do pozostałych elementów stroju motocyklowego. Nie zapominaj, że motocross to nie tylko adrenalina i emocje, ale także Twoje bezpieczeństwo. Bądź odpowiedzialny i zadbaj o siebie podczas uprawiania emocjonującego sportu.

Jesteśmy w trakcie uzupełniania asortymentu na sklepie internetowym. Jeśli nie znaleziono poszukiwanego produktu, skontaktuj się z nami: 664 244 994 lub zapytaj@czteryslidery.pl, a na pewno znajdziemy go dla Ciebie