Spodnie skórzane

Skórzana odzież motocyklowa to zdecydowany faworyt szczególnie wśród fanów chopperów, naked-bikeów. Skóra jest materiałem popularnym i uważanym za najlepszy do produkcji odzieży motocyklowej głównie ze względu na swoją wytrzymałość.

Skórzane spodnie motocyklowe są odporne na przetarcia i uszkodzenia dzięki czemu jest to inwestycja na długie lata. W ofertach producentów znaleźć można spodnie uszyte z różnych gatunków skóry, jednym z najczęściej spotykanych jest skóra bydlęca, którą cechuje wysoka odporność na uderzenia czy rozdarcia. Wbrew panującemu przekonaniu, że skórzane spodnie to nienajlepszy wybór na ciepłe dni ze względu na niską przepuszczalność powietrza, w naszej ofercie znajdują się modele, które sprawdzają się w letnie dni, takich marek jak L&J RYPARD czy FURYGAN. Wszystko to za sprawą otworów wentylacyjnych zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza i gwarantujących komfortową jazdę. Skórzane spodnie motocyklowe w zestawieniu ze skórzaną kurtką i butami z wysokimi cholewkami to klasyczna stylizacja motocyklowa.

Jesteśmy w trakcie uzupełniania asortymentu na sklepie internetowym. Jeśli nie znaleziono poszukiwanego produktu, skontaktuj się z nami: 664 244 994 lub zapytaj@czteryslidery.pl, a na pewno znajdziemy go dla Ciebie