Biodra kolana łokcie inne

Ochraniacze bioder, kolan czy łokci to poza kaskiem najważniejsze wyposażenie każdego motocyklisty. Najpopularniejsze są ochraniacze wkładane do specjalnych kieszeni znajdujących się wewnątrz spodni czy kurtki. W większości modeli odzieży motocyklowej ochraniacze kolan i łokci są już dołączone w zestawie. Ochraniacze bioder, są nie mniej ważne, często zdarza się, że trzeba osobno dokupić.

Protektory D3O które pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy działem a ochraniaczem. Dzięki temu ściągając na przykład jeansy motocyklowe nie mamy wodospadu na kolanach. Ochraniacze kolan, bioder i łokci marki SAS-TEC idealnie dopasowują się do ciała użytkownika, podczas upadku twardnieją. Ochraniacze najbardziej newralgicznych miejsc na ciele jest ekstremalnie ważna. 

 

Ochraniacze bioder, kolan czy łokci to poza kaskiem najważniejsze wyposażenie każdego motocyklisty. Najpopularniejsze są ochraniacze wkładane do specjalnych kieszeni znajdujących się wewnątrz spodni czy kurtki. 

W większości modeli odzieży motocyklowej ochraniacze kolan i łokci są już dołączone w zestawie. Ochraniacze bioder, są nie mniej ważne, często zdarza się, że trzeba osobno dokupić. Natomiast trzeba pamiętać o tym, że ochraniacze mają swoją żywotność. Na ochraniaczu najczęściej producent zamieszcza informację o roku i miesiącu produkcji danego protektora (tak jak na oponach). Warto mieć świadomość ile lat już ma nasz ochraniacz, a po 5 latach od jego wyprodukowania bezzwłocznie należy go wymienić na nowy. Materiały z których wykonane są ochraniacze z biegiem czasu tracą swoje właściwości i jeżeli nie zostaną na czas zastąpione nowszymi mogą stać się niepotrzebnymi przeszkadzajkami, zawierającymi nas w kolana czy łokcie elementami. A przecież nie o to chodzi w ochraniaczach. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia wieku Twoich ochraniaczy i zapoznania się z ofertą naszego sklepu w tej kategorii. 

Niektórzy motocykliści preferują ochraniacze zakładane na odzież, od zewnątrz. Zazwyczaj są one mocowane za pomocą rzepów, chronią przed wiatrem i chłodem. Jednocześnie ta opcja jest narażona na odczepienie się ochraniacza przy upadku. W przypadku ortez jest to już inna para kaloszy. Intensywny wysiłek, nagłe zmiany prędkości, błyskawiczne podejmowanie decyzji i trudny teren – wszystko, za co kochasz terenową  jazdę, jednocześnie wystawia Twoje kolana na ryzyko urazów. Zainwestuj w solidną ochronę, jaką gwarantują ortezy i zapobiegaj, zamiast leczyć. Najnowsze, opatentowane i certyfikowane medycznie ortezy kolanowe POD to znakomita alternatywa dla zwykłych ochraniaczy kolan. Jak dowodzą badania kliniczne, pozwala ona skutecznie ograniczać występowanie i intensywność kontuzji kolan.

W naszej ofercie znajdziesz ochraniacze czołowych producentów. Protektory D3O które pozwalają na swobodny przepływ powietrza pomiędzy działem a ochraniaczem. Dzięki temu ściągając na przykład jeansy motocyklowe nie mamy wodospadu na kolanach. 

Ochraniacze kolan, bioder i łokci marki SAS-TEC idealnie dopasowują się do ciała użytkownika, podczas upadku twardnieją. Ochraniacze najbardziej newralgicznych miejsc na ciele jest ekstremalnie ważna. Nie chcemy mieć siniaków na ciele, ani tym bardziej złamanych kości. Ochraniacze kolan, bioder i łokci produkowane są w różnych kształtach, pasują do różnych kieszeni, do różnych kurtek, różnych producentów. Kupując te ochraniacze warto dobierać je bezpośrednio do kurtki, którą posiadamy, aby było nam jak najwygodniej.

Produktów na stronę
Sortowanie