Motocyklowe zatyczki do uszu, stopery ALPINE MOTOSAFE

Motocyklowe zatyczki do uszu, stopery ALPINE MOTOSAFE czy to tylko chwyt marketingowy, czy jednak są nam potrzebne, aby odpowiednio zadbać o nasz słuch jeżdżąc na motocyklu?

 

Motocykliści w bardzo dużej mierze odczuwają hałas, który skutecznie obniża frajdę z jazdy na dwóch kółkach. Niekiedy dzieje się to po upływie kilkunastu minut lub kilkugodzinnej podróży. Jest to spowodowane dużym/szybkim przepływem wiatru wokół kasku. Przy prędkości 120 km na godzinę głośność wiatru wynosi mniej wiecej 98 dB. Oznacza to, że już po 7 minutach ryzykujemy trwałe uszkodzenie słuchu.

Alpine opracowało idealną ochronę słuchu dla wszystkich. Lata współpracy z motocyklistami zarówno profesjonalnymi jak i amatorami pozwoliło  na zdobycie ogromnego doświadczenia w zakresie użytkowania zatyczek do uszu oraz doprowadziły do powstania szeregu profesjonalnych zatyczek do uszu dla wszystkich typów motocyklistów. Zatyczki ALPINE mają bardzo miękkie filtry i unikalny kształt. Dzięki temu są bardzo wygodne pod kaskiem i mają idealne dopasowanie.

alpinetour 2 Sklep Motocyklowy Wrocław

Dzięki ofercie trzech rodzajów zatyczek Alpine ułatwia korzystanie z wysokiej jakości ochronników słuchu z filtrami i jest łatwiej dostępny dla szerokiej publiczności. Optymalna ochrona zatyczek do uszu MotoSafe® tłumi szkodliwe dźwięki bez poczucia izolacji. Trasa, nawigacja, intercom i sam motocykl pozostają wystarczająco dobrze słyszalne dzięki innowacyjnemu filtrowi AlpineAcousticFilters™.

 

Alpine MotoSafe® jest dostępny w różnych wersjach z ochroną dostosowaną do zastosowania. Wyścigi na torze wymagają na przykład większej ochrony niż podczas jazdy turystycznej.

MotoSafe® Tour: idealny na wycieczki, wakacje i na autostradzie.
MotoSafe® Race: idealny na autostradę, tor lub do jazdy z otwartym kaskiem.
MotoSafePro®: zawiera pełny zestaw zatyczek do uszu MotoSafe® Tour i Race MotoSafe®. Idealny do różnych zastosowań i samodzielnego wyboru poziomu tłumienia.

Unikalne materiały zapewniające najwyższy komfort zatyczek do uszu Alpine MotoSafe® są wykonane z trwałego i elastycznego materiału AlpineThermoShape™. Dzięki ciepłu ucha miękki materiał dopasowuje się do kanału słuchowego, zapewniając idealne dopasowanie. W połączeniu z miękkimi filtrami zatyczki do uszu idealnie pasują pod kask. Materiał AlpineThermoShape™ nie zawiera silikonu, dzięki czemu zatyczki do uszu nie pocą się, nie swędzą ani nie podrażniają skóry. Można je łatwo nosić przez cały dzień.

 

Zawartość opakowania MotoSafe® Tour / Race
Dwie uniwersalne zatyczki do uszu z filtrami akustycznymi
Poręczny pokrowiec podróżny
Tuba aplikacyjna Alpine

MotoSafePro®:
Zestaw uniwersalnych zatyczek do uszu MotoSafe® Tour z filtrami akustycznymi (średnia ochrona)
Zestaw uniwersalnych zatyczek do uszu MotoSafe® Race z filtrami akustycznymi (ciężka ochrona)
Luksusowy futerał podróżny
Spray czyszczący Alpine Clean (25 ml)
Tuba aplikacyjna Alpine

Zatyczki do uszu ALPINE są zawsze dostarczane z poręcznym pokrowcem. Ten pokrowiec można przymocować do pęku kluczy lub schować w kieszeni, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pod ręką najlepsze zatyczki.

 

Zapobiega utracie słuchu
Chroni przed szkodliwym hałasem i zmniejsza zmęczenie spowodowane przez szum wiatru
Dżwięki otoczenia, motocykla i komunikacji pozostają wystarczająco słyszalne AlpineAcousticFilters ™
Dostępne w wersji Tour, Race i Pro, odpowiednie tłumienie dla każdego motocyklisty
Idealne dopasowanie dzięki materiałowi AlpineThermoShape ™
W zestawie praktyczny pokrowiec / futerał podróżny
Brak poczucia izolacji
Bez silikonu
Wielokrotnego użytku

Konstrukcja ochraniaczy słuchu Alpine to ekskluzywny projekt holenderski. Wszystkie zatyczki do uszu i systemy filtrów są produkowane w Holandii. Alpine Hearing Protection – konsekwentnie innowacyjna firma Alpine Nederland B.V. została założona w 1995 roku i jest jednym z niewielu producentów na świecie, którego głównym celem jest ochrona słuchu. Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, we współpracy z użytkownikami końcowymi. Zatyczki do uszu Alpine są sprzedawane na całym świecie w ponad 40 krajach. Wszystkie produkty Alpine zostały oficjalnie przetestowane przez niezależne organy kontrolne i posiadają certyfikat CE

race 1 Sklep Motocyklowy Wrocław race Sklep Motocyklowy Wrocław pro 1 Sklep Motocyklowy Wrocław